Wyniki matur - Liceum Wesoła Góra Mszanowo
Ocena: 4.71 (29 ocen)
Wyniki z matur 2026 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 22.8% | 10 |
| geografia | pisemny | rozszerzony | - | 42% | 5 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 92.86% | 75.07% | 28 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 80.07% | 28 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 67.86% | 22 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 82.14% | 55.54% | 28 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 85.43% | 28 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 40.83% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 50% | 38.07% | 28 |
Porównanie średnich wyników matur 2026 formuła 2023
Biologia (R)
22.8%
Geografia (R)
42%
Język angielski (P)
75.07%
Język angielski (R)
67.86%
Język polski (P)
55.54%
Język polski (R)
40.83%
Matematyka (P)
38.07%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2025 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| biologia | pisemny | rozszerzony | - | 21% | 2 |
| historia | pisemny | rozszerzony | - | 59% | 2 |
| język angielski | pisemny | podstawowy | 100% | 85.73% | 22 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 85.05% | 22 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 73.39% | 18 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 90.91% | 63.32% | 22 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 88.41% | 22 |
| język polski | pisemny | rozszerzony | - | 70.17% | 6 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 68.18% | 45.64% | 22 |
| matematyka | pisemny | rozszerzony | - | 30% | 4 |
| WOS | pisemny | rozszerzony | - | 23.5% | 2 |
Porównanie średnich wyników matur 2025 formuła 2023
Biologia (R)
21%
Historia (R)
59%
Język angielski (P)
85.73%
Język angielski (R)
73.39%
Język polski (P)
63.32%
Język polski (R)
70.17%
Matematyka (P)
45.64%
Matematyka (R)
30%
WOS (R)
23.5%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony
Wyniki z matur 2024 formuła 2023
| Przedmiot | Typ | Poziom | Zdawalność | śr. wynik | osoby |
|---|---|---|---|---|---|
| język angielski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 69% | 3 |
| język angielski | ustny | podstawowy | 100% | 76.67% | 3 |
| język angielski | pisemny | rozszerzony | - | 81.5% | 2 |
| język polski | pisemny | podstawowy | 66.67% | 46.67% | 3 |
| język polski | ustny | podstawowy | 100% | 100% | 3 |
| matematyka | pisemny | podstawowy | 66.67% | 40.33% | 3 |
Porównanie średnich wyników matur 2024 formuła 2023
Język angielski (P)
69%
Język angielski (R)
81.5%
Język polski (P)
46.67%
Matematyka (P)
40.33%
P - poziom podstawowy, R - poziom rozszerzony